www.arslanhoca.com
  • Ders: 225
  • Eğitmen: 7

Arslan Hoca

Bu platform sayesinde gireceğiniz KPSS, TYT, AYT, LGS gibi sınavlara profesyonel bir kadro ile eksiksiz hazırlanabilirsiniz.

Dijitalleşen bir dünyada eğitim anlayışıda şekilleniyor. Zamanın ve bütçenin değerli olduğu bugünlerde, hazırlandığınız sınavlara (KPSS, TYT, AYT, LGS vb.)  internetin çektiği her yerden hazırlanabilirsiniz. 

Derslerimiz alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından önceden belirlenen plan doğrultusunda canlı ve aktif katılımlı bir şekilde işlenir.

Katıldığınız paket programlara göre (KPSS yaz kampı, TYT-AYT kampı gibi) özenle hazırlanmış ders notları hafta başlarında güncellenerek derslerden önce sizlere sunulur. Ders notları sayesinde konuları takip ederek ilerlemeniz daha pratik ve kolay olur.

Ders sonlarında öğretmenlerimiz bir daha ki derse kadar yapmanız gerekenleri hatırlatır ve ödevleriniz sisteme eklenir. Ödevlerinize rahatlıkla ulaşıp bitirdiğiniz sistemde görülür. Bu sayede ödev takibini de düzenli bir şekilde yapmış oluruz.

Sınavlara hazırlıkta her öğrencimizin bu zorlu süreci kolaylaştıracak gerekli teknolojik alt yapı ve profesyonel kadro ile yanlarında olmaya çalışıyoruz. Zaman ve mekan kavramları ile sınırlı kalmayarak Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz bir platform hazırladık. Herkese göre eşit ve ekonomik eğitim anlayışı ile aşağıdaki ilkelere sadık kalarak ilerlemeye devam edeceğiz;

Çağın şartlarına uygun bir eğitim sistemi

Alanında uzman ve yenilikçi kadro yapısı

Akılda kalıcı ve sonuç odaklı eğitim anlayışı

Ülkemizin eğitim sistemini yükseltecek ve ulusal anlamdaki değerlere uygunluk

Uluslararası gelişmeleri hep yakından takip eden anlayış


KPSS, TYT, AYT, LGS sınavlarına hazırlıkta zoru kolaylaştırıp  sizleri hedeflerinize ulaştırıyoruz.