Paketleri Satın Almadan Önce Bizimle İletişime Geçiniz!
  • Ders: 271
  • Eğitmen: 7

Limit-Türev-İntegral Kampı 1. Ders Limit 1

Kampımızın ilk dersini ücretsiz bir şekilde paylaşıyorum size örnek olması açısından! Ders notunu ve ders sonu ödev testlerini aşağıda linke bırakıyorum. Oradan çıktısını alarak derse katılmanızı tavs..

Daha Fazla

Türkçe Testlerini Full Çekiyoruz! Ebru Öğretmenimizden Tavsiyeler

Türkçe dersinden nasıl başarılı olacaksınız. Hocamızın tavsiyelerine yerine getirmenizi tavsiye ediyorum. TYT, AYT, KPSS veya LGS hangi sınava girecekseniz girin kitap okuma alışkanlığını planınıza da..

Daha Fazla

2021 TYT YAZ KAMPI | Yaz Tatilini Verimli Geçir!

    Pandemi sürecinin devam ettiği bugünlerde, 2. dalga beklentisi gün geçtikçe artıyor. Dershanelerin ve kursların kapatılması tekrar gündeme gelecek olursa sınavlara hazırlık süreci pek çok mağduriy..

Daha Fazla

TYT - AYT Biyoloji Nasıl Çalışılır ve Full Çekilir?

Biyoloji dersine nasıl çalışmalıyız? Full Çekmek için neler yapmalıyız? Bu soruların cevaplarına değindiyimiz videomuzu sizlere sunuyorum. İyi seyirler...

Daha Fazla

2020 KPSS YAZ KAMPI NASIL GEÇECEK?

Genel Kültür ve Genel Yetenek canlı derslerimiz 22 Haziran tarihinde başlayacak ve 16 Ağustos tarihinde sona erecektir. Kampımız; Türkçe 2 saat, Matematik 2 saat, Tarih 2 saat, Coğrafya 2 saat ve Vata..

Daha Fazla

YKS TARİHİ DEĞİŞTİ! Şimdi Ne Yapmalıyız?

Sınav tarihinde yeniden yapılan değişiklik çok büyük tepkilere yol açtı. Bu sınavı kazanmak isteyen kişi masa başında kazanıyor. Moralimizi bozmadan programımızı tekrar hazırlayarak tam gaz devam ediy..

Daha Fazla