Paketleri Satın Almadan Önce Bizimle İletişime Geçiniz!
  • Ders: 271
  • Eğitmen: 7

Satın almış olduğunuz paket o sınav tarihine kadar geçerli olacaktır. Canlı dersler tamamlanmış olsa bile kayıtlı derslere, eğitim içeriklerine ve materyallerine her zaman ulaşabileceksiniz.

Eğitim platformumuz mobil cihazlara da uyumludur. Dilediğiniz bir cihazla (akıllı telefon, tablet vb gibi) erişim sağlayabilirsiniz.

Yapılan canlı dersler aynı sekmede kayıtlı olarak sistemde kalacaktır. İstediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Sisteme kayıt olduğunuz kullanıcı adınız ve şifreniz ile girdiğinizde size açılan panelinizden tüm eğitim içeriklerini göreceksiniz. Programda hangi dersin canlı dersi varsa oraya tıklayarak direk canlı derse ulaşabileceksiniz. Her hangi bir program kurmayacak veya site dışarısına gitmeden kendi panelinizden katılım sağlayacaksınız.

Sisteme kayıt olduğunuz kullanıcı adınız ve şifreniz ile girdiğinizde size açılan panelinizden tüm eğitim içeriklerini göreceksiniz. Her dersin sekmesinde öğretmenlerinizin eklediği ders notlarını, ödevlendirmeleri veya bilgilendirmelere rahatlıkla erişeceksiniz.

Aldığınız her paketin kendine ait bir ders işleniş programı var ve her ders sonu yapmanız gereken yönlendirmeler öğretmenlerimiz tarafından sizlere anlatılacaktır. Eğitim programına uymanız halinde otomatikman planlı çalışma moduna geçeceksiniz ve buda ister istemez başarı istatistiğinizi yükseltecektir. En temel seviyeden en üst seviyeye çıkartacak ve hazırlandığınız sınav için hedeflediğiniz seviyelere ulaşabileceksiniz.

Paketlerin üzerinde yazan içeriklere göre, hazırlanacağınız sınava göre veya almak istediğiniz derse göre seçim yapabilirsiniz. (Örneğin, TYT Tüm Dersler paketi Tyt’ye hazırlanan bir öğrencinin ihtiyacı olduğu tüm derslerin içeriğine sahip olacaktır.)

Tüm öğretmenlerimiz alanlarında kendini geliştirmiş ve teknik donanıma sahip kişilerdir. Ders anlatımları en temel seviyeden başlanılarak, basamak basamak seviye arttırılarak devam edecektir. Karşınıza gelecek her soru tarzına adapte olacaksınız.

Elinizin altında her an ve internetin olduğu her yerde ulaşabileceğiniz bir eğitim platformu olacak. Zamanın değerli olduğu bu süreçte hazırlandığınız sınava alanında uzman öğretmenlerimiz ile interaktif bir şekilde dersleri işleyeceksiniz. Yani online eğitim ile hazırlandığınız sınava eksiksiz hazırlanabileceksiniz.